• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Čekárny téměř jako ubytovna

Posted in Služby.

Doba tradičních dřevěných "budek", kde lidé čekali na autobus, je pryč a je opravdu raritou, pokud na nějakou ještě narazíte. Již dříve bojovaly čekárny s nechutnými bezdomovci a ničiteli, kterým nějaká starost o veřejný majetek vůbec nic neříká. Obce a města investují ročně velké množství peněz do stavby nových a doufají, že je do roku nikdo nezničí. Aktuální trend zastávek však dělá pro veškeré narušitele zákona velký problém. Dělají se totiž plastové průhledné a s minimálním záběrem prostoru. Staré autobusové čekárny také poskytovaly mladým lidem "úkryt", ten už teď taky není možné. Tento fakt pozitivně ovlivnil "situaci kolem čekáren".

Nejrychlejší tisk vůbec

Posted in Služby.

Digitální tisk patří mezi nejrychlejší potisky vůbec. Kvalita se dnes již přibližuje ostatním technikám, takže často ani nepoznáte rozdíl oproti tisku jinou metodou. Mezi nesporně největší výhodu patří rychlost, efektivnost, a protože se tiskne přímo z digitálního tisku vzoru ve vašem PC, tak není potřeba vytvářet šablonu ano síto apod.

Historie mletí mouky

Posted in Služby.

Mletí mouky patří k pradávným činnostem a prošlo si značným vývojem a různými technologiemi. V současné době se již nepoužívá při této činnosti kámen, jak tomu bylo v minulosti. Firmy zabývající se mletím mouky využívají nové technologie, které však na kvalitě nepřidávají. Je nezbytné investovat do vhodného potrubí, přes které se zrno dostává do stroje. Ze stroje se pak produkuje mouka.

Kvalitní tisk z UV tiskáren

Posted in Služby.

Co jsou UV tiskárny? Nene, nejsou to tiskárny se svítící barvou, která pod UV světlem svítí, ale jedná se o tiskárny, které tisknout velké formáty a nabízí kvalitní potisk. UV tiskárny Jetrix získaly ocenění nejlepší digitální tiskárny od European Digital Press Association (Evropská asociace digitálního tisku). Navíc tyto tiskárny zvládnou nejen velkoformátový tisk, ale také potisk dřeva, skla, plastu, kovu a dalších materiálů. 

Krizový management

Posted in Služby.

Chcete vést úspěšně podnik ale ekonomická krize vám nepřeje? Aby byla společnost úspěšná, je potřeba, aby se dokázala vyrovnat s krizovými stavy, o což se stará právě krizový management. Jedná se o manažerskou disciplínu, jejímž cílem je zvládnout krizové stavy společnosti.